Ziraat Bankası’nın Kredi Kartı Borçlularına Vereceği Kredi Uygulaması Başladı

Ziraat Bankası’nın kredi kartı borçlularına vereceği ‘Birleştiren İhtiyaç Kredisi’ uygulaması başladı. Uygulama kapsamında verilecek kredilerde 24 aya kadar aylık yüzde 1,10 oranında, 60 aya kadar ise aylık yüzde 1,20 faiz uygulanacak.

  • 04 Şubat 2019
  • 185 kez görüntülendi.
Ziraat Bankası’nın Kredi Kartı Borçlularına Vereceği Kredi Uygulaması Başladı

Ziraat Bankası, kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanan müşterilerine kolaylık sağlamak için, ‘Birleştiren İhtiyaç Kredisi’ uygulamasını başlattı. Ziraat Bankası’ndan yapılan açıklamaya göre, uygulama, Ziraat Bankası’na kredi kartı borcu bulunan müşterilerin yanı sıra diğer bankalara kredi kartı borcu bulunan ve ödeme güçlüğü çekenleri de kapsayacak.

YÜZDE 1,10 VE 1,20 ORANINDA FAİZ UYGULANACAK

Birleştiren İhtiyaç Kredisi, bireysel müşterilere, Ziraat Bankası ve diğer bankalardaki kredi kartı borçlarını; gelirlerine uygun ödeme planı altında, uygun koşullarda birleştirme imkanı sunuyor. Ziraat Bankası, Birleştiren İhtiyaç Kredisini; 24 aya kadar aylık yüzde 1,10 ve 60 aya kadar aylık yüzde 1,20 faiz oranlarıyla müşterilerine sunmakta.

KREDİ KARTI BORÇLARI ÖDENEBİLİR HALE GETİRİLECEK

31 Aralık 2018 tarihi itibariyle nakit avans kullanılması veya kredi kartı harcaması nedeniyle kart borcu ödeme güçlüğü yaşayan veya gecikmede olan kişiler üzerindeki anapara ve faiz yükü Birleştiren İhtiyaç Kredisi ile azaltılarak uygun vade seçenekleri ile kredi kartı borçları ödenebilir hale getirilecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ