Ünlü Oyuncu Özgün Aydın, Darp Olayıyla İlgili Açıklama Yaptı

Bindiği takside şoförü darp ettiği öne sürülen oyuncu Özgün Aydın, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak ‘Gözaltına alındı’ iddialarına yanıt verdi.

  • 12 Şubat 2019
  • 199 kez görüntülendi.
Ünlü Oyuncu Özgün Aydın, Darp Olayıyla İlgili Açıklama Yaptı

Güldür Güldür Show ile tanınan oyuncu Özgün Aydın’ın, dün akşam bindiği takside şoförü darp ettiği öne sürüldü. Olay sonrası Aydın’ın karakolda taksi şoförüne ‘Sen yandın’ demesi kameralara yansıdı.Bu haberler sonrası oyuncu sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

‘ŞİKAYETÇİ OLMAK İÇİN KARAKOLA BAŞVURDUK’

Darp iddiasıyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu Özgün Aydın, ”Kamuoyuna zorunlu açıklama Dün gece Kadıköy’den evimize gitmek üzere 2 arkadaşımla ticari bir araca bindik. Araç sürücüsü ile yaşadığımız tartışma sonucu karakola gittik ve karşılıklı şikayetçi olduk. Basında çıkan ‘gözaltı ve darp’ iddiaları tamamen asılsız ve gerçeği yansıtmamaktadır. Kimseyi darp etmedim. Karşılıklı olarak sözlü tartışma başladı. Kısa bir süre sonra karşı taraf arkadaşlarını toplayıp saldırmak üzere yanımıza geldi. Biz şikayetçi olmak için karakola başvurduk. Avukatımla birlikte karakolda ifademizi verip, şikayet dilekçemizi sunduk ve 2 saat sonra evimize döndük. Konu şu anda yargıda olduğu için daha fazla bilgi paylaşamıyorum.” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ