Sem Akademi internetten eğitim

  • 18 Mart 2019
  • 154 kez görüntülendi.
Sem Akademi internetten eğitim

Profesyonel kadro, uzman psikologlar, psikoterapistler ve donanımlı eğitmenler ile S.E.M Akademi, prestij ve kariyer kazandırıyor. Robotik kodlama eğitimi almak isteyen ve robotik alanda gelişim sağlamak isteyenler için donanımlı kurs programı sunuluyor.

Matematikten fiziğe, sanattan teknolojiye dek pek çok alanda başarı, yetenek ve performans kazandıran robotik kodlama eğitimleri, MEB ve Haliç Üniversitesi desteğiyle sağlanıyor. Robotik kodlama sertifikası ile teknoloji tasarım, bilişim ve yazılım eğitmenliği alanlarda faaliyet gösterilebilir.

Robotik kodlama sertifika programı ile Robotik Kodlama ve Yazılım Eğitmenliği fırsatı, Haliç Üniversitesi onaylı sertifikayla sağlanıyor. Derslerin tamamı online sistem üzerinden, canlı veya kayıt seçenekleriyle sunuluyor. Türkiye’nin her köşesinden katılabilir, mesleki başarını dijital olarak elde edebilirsiniz.

Nlp eğitimi S.E.M Profesyonelliği

2008’de Bursa’da kurulan SEM Akademi, profesyonel kadrosu ile tam donanımlı eğitim programları sunuyor. Çevrim içi eğitim seçenekleriyle nlp eğitimi alabilir, MEB’e bağlı merkezler veya özel kurumlarda terapistlik yapabilirsiniz.

NLP ise son zamanlarda en çok talep gören eğitim türlerinden biri olarak karşımıza çıkar.  Bu sistem sayesinde kişilerin kendilerini geliştirerek, daha doğru kararlar vermeleri mümkün olacaktır. Peki tam olarak NLP nedir? NLP eğitimi nasıl uygulanır? NLP eğitimi, kişilerin yaşam üzerinde çok fazla düşünmeksizin, otomatik olarak algıladıkları şeylerin daha düzgün hale getirilmesi için düşünme ve de davranış biçimlerini çeşitli araştırmalarla geliştirme yöntemi olarak bilinir. Bu eğitim modeli yaklaşık olarak yetmişli yılların sonlarına doğru Amerika’da geliştirildiği düşünülmektedir. NLP eğitimi sayesinde kişilerin hayatları boyunca daha doğru karar vermeleri kaçınılmaz olacaktır. Bu sayede daha düzgün ve doğru bir yaşam stili elde edilmektedir.

Oyun Terapisti Eğitim Programları

Oyun terapisti olmak, MEB veya özel kurumlarda terapistlik yapmak isteyenler için S.E.M Akademi online eğitim sunuyor. Dilediğiniz kentten katılabilir oyun terapisi eğitim yayınları ile 2 ayda terapist sertifikası alabilirsiniz.

Terapistlik alanında öğrenim görenler, öğretmenler, psikologlar, pediatri ve sağlık çalışanları gibi çocuklarla alakalı tüm branşlarda faaliyet gösterenler, kurstan faydalanabilirler. Oyun terapisi sertifika programı, alanında deneyimi ve profesyonelliği olan psikolog ve psikoterapistler tarafından veriliyor.

Online oyun terapisi sertifikası almak için dijital portaldan tek tıkla başvuru yapabilirsiniz. Tüm ders programını canlı izleyebilir, eğitmenler ile çevrim içi iletişim sağlayabilirsiniz. Profesyonellikle sunulan eğitim programları meslekli başarı, kariyer ve uzmanlık kazandırıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ