Müge Anlı’da Kan Donduran İtiraf: Çırılçıplak Soyup, Boynuma İp Geçirip Dövdü

Müge Anlı canlı yayınında kızı tarafından öldürülen Abdullah Gazi’nin eski eşi Yasemin Hanım’dan korkunç açıklamalar geldi. Yasemin Hanım, ‘Beni çırılçıplak soyup, boynuma ip geçirip dövdü.’ dedi.

  • 18 Şubat 2019
  • 145 kez görüntülendi.
Müge Anlı’da Kan Donduran İtiraf: Çırılçıplak Soyup, Boynuma İp Geçirip Dövdü

Müge Anlı canlı yayınında, kızı tarafından öldürülen Abdullah Gazi Akbıyık’ın eski eşi Yasemin Hanım’ın anlattıkları herkesi dehşete düşürdü. Müge Anlı canlı yayınında Abdullah Gazi Akbıyık’ın damadını öldürmek istediği ve 18 Ocak gününen bu yana ortada olmadığı belirtilmişti.

Abdullah Gazi Akbıyık’ın kardeşleri eşi Kıymet hanımdan şüphelenirken, canlı yayından sonra Müge Anlı, Gazi Abdullah’ın eşi ve büyük kızı ile görüştü ve gerçekler ortaya çıktı. Büyük kızı 18 Ocak gecesi annesini korumak için babasının ölümüne sebep olduğunu Müge Anlı’ya itiraf etti. Babasını öldürdüğünü itiraf eden genç kız ve annesi için mahkeme tutuklama kararı verdi.

18 Şubat Müge Anlı canlı yayınına gelen bir telefon bağlantısıyla herkes dehşete düştü.

‘ZALİMLİĞİNİ ANLATMAYA KELİMELERİM YETMEZ’

‘O adamdan kurtulabilmek için yaşadığım şehri değiştirdi. Bütün ailem o adamın zulmünden şehir değiştirdi. O adamın zalimliğini anlatmaya kelimelerim yetmez.’

‘KALSAYDIM BENİ DE ÖLDÜRECEKTİ’

‘Ailem yaşanan o geceyi programda öğrendi. Oğlum öğrenince sabaha kadar ağladı. Eğer gitmeseydim, kalsaydım beni de öldürecekti. Kıymet hanımın anlattıklarında hiç bir çelişki yok.’

‘BİZİM O ADAMIN ELİNDEN ÇEKTİĞİMİZİ KİMSE TAHMİN EDEMEZ!’

‘Kızımız için o günden bu yana gözyaşı döküyoruz. Bizim o adamın elinden çektiğimizi hiç kimse tahmin edemez.’

Yasemin hanım, sözlerini, ‘Onlar yapmamış olsaydı belki de ben yapacaktım.’ şeklinde noktaladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ