Müge Anlı’da Araştırılan Kayıp Asım Bayram Olayında Ağızları Açık Bırakan İtiraf: Kadın Pazarlıyor

Müge Anlı’nın programında 82 yaşındaki kayıp gayrimenkul zengini Asım Bayram aranırken stüdyodaki itiraf izleyicileri şoke etti. Yaşlı adamın birlikte yaşadığı kadın, kayıp adamı öldürdüğünden şüphelenilen emlakçının aslında kadın pazarlayan biri olduğunu söyledi.

  • 26 Şubat 2019
  • 359 kez görüntülendi.
Müge Anlı’da Araştırılan Kayıp Asım Bayram Olayında Ağızları Açık Bırakan İtiraf: Kadın Pazarlıyor

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı’nın programında bir süredir 82 yaşındaki gayrimenkul zengini Asım Bayram’ın kaybolması işlenirken ortaya şaşkına çeviren iddialar atıldı. 21 Ocak tarihinden beri kayıp olan Asım Bayram’ın öldüğünden şüphe ediliyor. Müge Anlı ve ekibi Antalya’da yaşanan olayı yerinde incelerken, yaşlı adamın birlikte yaşadığı Ferluga Hanım’dan itiraflar geldi. Cinayeti işlediğinden şüphelenen Emlakçı Murat’ın aslında kadın pazarlayan bir adam olduğunu söyleyen Ferluge Hanım, izleyenlerin ağzını açık bıraktı.

KAYIP VAKASI CİNAYETE DÖNÜŞTÜ

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında cinayetler aydınlatılmaya, kayıplar bulunmaya devam ederken son günlerin en önemli konusu olan 82 yaşındaki Asım Bayram’ın kayıp olması basit bir kayıp vakası gibi görünse de zamanla karmaşık bir hal aldı ve net bir cinayete dönüştü.

KAYIP ADAMIN CANSIZ BEDENİ ARANIRKEN TAKMA DİŞ BULUNDU

Asım Bayram cinayetinde birden fazla katil şüphelisi varken, Müge Anlı herkesi dinleyerek ve tüm olayları inceleyerek bir sonuca varmaya çalışıyor. Antalya’nın Kepez ilçesinde yaşanan olayda, Asım Bayram’ın cesedi polis ve jandarmadan da alınan destekle arama köpekleri eşliğinde gerçekleştiriliyor. Asım Bayram’ın cesedini arama araştırmaları ormanlık ve nehir bölgesinde sürerken, dün sudan bir adet silah ve takma diş bulundu. Bu eşyaların Asım Yıldırım cinayeti ile bir alakası olup olmadığı araştırılırken, deliller incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ